Állás a Hóbagolynál

A Soós és Társa Hűtőtechnikai Zrt. több mint 25 éves múltra tekint vissza. Üzlethálózatával, cégünk kiemelkedő résztvevője a hazai hűtés- és klímatechnikai nagykereskedelemnek. Belföldi értékesítési tevékenységünk dinamikus bővítése miatt keresünk azonnali belépéssel egy új kollégát az alábbi munkakörbe

Értékesítő munkatárs (bolti értékesítő)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzletbe érkező személyes, telefonos és e-mailes megkeresések kiszolgálása
  • Ajánlatok összeállítása, anyaglisták és költségvetés készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, műszaki és pénzügyi területen
  • Beérkező és kimenő árumozgások átvétele, összekészítése, csomagolása
  • Készletfelügyelet és polcfeltöltés, leltár

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ügyfélközpontú szemléletmód és kereskedelmi véna
  • Energikus, közvetlen személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség,
  • Üzleti érzék és gondolkodás
  • Magabiztos informatikai ismeretek (MS office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kalorikus szakon szerzett technikusi vagy minimum szakközépiskolai végzettség klíma;
  • Hűtés / klíma területen szerzett tudás
  • Azonos területen szerzett kereskedelmi munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett jövedelem,
  • Teljesítményorientált jutalékrendszer,
  • Kulturált környezet, fiatalos csapat
  • Széles tudásbázis és folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség és stabil háttér

Egyéb:

  • Azonnali kezdés lehetséges
  • Környékbéli lakhely előny
  • Jelezze bruttó jövedelemigényét jelentkezésében!

Jelentkezését a robert.bacsa@soos.hu e-mailen vagy a 20/934-66-64-es telefonszámon várjuk!