Hűtőgépszerelő szerviz technikus

FRIGO-LIO Kft.

Liofilizáló berendezések szervizelésére, ipari és vegyipari hűtőberendezések szervizelésére keres Hűtőgépszerelő szerviz technikus munkatársakat!

Feladatok:

hűtőrendszerek, hűtőberendezések installálása, üzembe helyezése, karbantartása, javítása
hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal
műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, szerviz osztállyal
hibakeresés mérőműszerek alkalmazásával
kapcsolódó feladatok (műszaki támogatás, problémamegoldás, szerviz adminisztráció)
gépek üzembiztos működésének a biztosítása

Elvárások:

pozícióhoz kapcsolódó releváns szakképesítés
érvényes hűtőgép szerelői F-gáz vizsga
legalább 3 év tapasztalat hűtéstechnikai szerviz területen.
gyakorlatias szemlélet
ügyfélközpontúság
B kategóriás jogosítvány
felhasználói szintű MS Office ismeret
önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés

Ami előnyt jelent:

Angol nyelv ismerete.
Elektronikai alapismeretek.

Amit kínálunk:

stabil, megbízható vállalati háttér
családias környezet
versenyképes jövedelem
szakmai továbbfejlődési lehetőség
mobiltelefon (a cég szabályzatai szerint)

Munkavégzés helye:
Budapest és környéke

A jelentkezéseket önéletrajz küldésével, bérigény megjelölésével az alább megadott e-mail címre várjuk.
Kérjük, az e-mail tárgymezőjében mindenképpen jelölje a pozíció nevét: Hűtőgépszerelő szerviz technikus!

Email cím: info@frigolio.hu

Tel/Fax: 06/1/2608634